دانلود کتاب 1100 واژه که باید بدانید!

دانلود کتاب ۱۱۰۰ واژه که باید بدانید!

دانلود کتاب ۱۱۰۰ واژه که باید بدانید!
۱۱۰۰ Words You need to Know

ویرایش پنجم

توضیحات

کتاب ۱۱۰۰ واژه که باید بدانید ( ۱۱۰۰ Words You need to Know ) از مهمترین منابع کنکور کارشناسی ارشد و دکترا می باشد، این کتاب که شامل ۱۱۰۰ واژه به همراه تعداد زیادی اصطلاح می باشد، تاثیر به سزایی در دایره لغات شما می گذارد. کتاب برای شما برنامه ریزی خاصی را دارد که اگر مطابق با آن به پیش روید، آن را در ۴۷ هفته تمام خواهید کرد. هر هفته شامل ۵ یا ۶ صفحه می باشد، که در چهار روز نخست آن باید ۲۰ کلمه را که در چهار صفحه آمده است،حفظ کنید و در روز پنجم با تمارین دو صفحه آخر هفته، کلمات حفظ شده را مرور کنید. انتشاراتی کتاب ۱۱۰۰ و ۵۰۴، شرکت Barron’s می باشد.

دانلود کتاب 1100 واژه که باید بدانید!
دانلود کتاب 1100 واژه که باید بدانید!
previous arrow
next arrow
Slider

نحوه ی چینش کتاب

کتاب به ۴۷ بخش تحت عنوان هفته تقسیم شده است. هر هفته شامل ۴ درس به همراه قسمتی برای مرور می باشد، هر درس پنج کلمه را آموزش می دهد که یک متن و چندین تمرین را شامل می شود. آخر هر درس اصطلاحی را نیز یاد می دهد که در جمله ای به کار برده شده است. پس از اتمام چهار درس، با استفاده از تمارین آخر هر هفته می توانید آنها را مرور کنید. هفته جدید را نیز به همین طریق انجام می دهید تا کتاب را به پایان برسانید.

کلمات در این کتاب به همراه تلفظ آنها ( فونتیک ) نوشته شده است، اما معنی کلمات در آن به صورت مستقیم نیامده است و شما باید آنها را از داخل تمرین ها و متن درس پیدا کنید. معمولا هر درس شامل دو تمرین می باشد. در تمرین اول شما باید با استفاده از کلمات کتاب، جاهای خالی را پر کنید و در تمرین دوم باید معنی کلمه را به ان وصل کنید. اصطلاحی که در آخر هر درس آورده شده است، معنی و یک جمله با خود دارد که به خوبی به شما اصطلاح را آموزش می دهد.

بیشتر بخوانید:   دانلود آهنگ Selena Gomez – Fly to Your Heart

لینک دانلود

دانلود پی دی اف کتاب (۱۵٫۱۳ مگابایت) ۱۱۰۰ Words You need to Know ( مستقیم )

دانلود پی دی اف کتاب (۱۵٫۱۳ مگابایت) ۱۱۰۰ Words You need to Know ( تلگرام )

دانلود کتاب ۱۱۰۰ واژه که باید بدانید!
rating: 4.9 - 24 votes

درباره نویسنده: احمد احمدپور

نوشتن رو خیلی دوست دارم، به خاطر همین وبلاگ نویسی رو شروع کردم. بهترین لحظه ی زندگیم زمانی هست که یه چیز جدید رو یاد میگیرم.

مطالب زیر را حتما بخوانید

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *