دانلود کتاب For and Against

دانلود کتاب For and Against

دانلود کتاب For and Against
L.G Alexander

توضیحات

پبش تر در مقاله ای با عنوان ” مکالمه خود را طوفانی کنید؛ ۳ روش فوق العاده ” به بحث مکالمه در زبان انگلیسی پرداختیم. الان می خواهیم کتاب For and Against نوشته ی L.G Alexander را به شما معرفی کنیم که مناسب ترین کتاب برای کلاس های گفت و شنود است، که در آن ۳۰ موضوع بحث برانگیز انتخاب شده است.برای هر موضوع نوشته ای حدودا یک صفحه آورده شده است. و در صفحه مقابل، نکات کلیدی موافقان و مخالفان موضوع نوشته شده است، تا به دانش آموزان کمک کند که ایده های درستی داشته باشند، و در بحث کلاسی شرکت کنند.

علاوه بر این ۳۰ موضوع، ۴۰ مورد دیگر نیز در آخر کتاب لیست شده اند که می توانید موضوع بحث کلاسی خود قرار دهید. تاپیک های کتاب حول زندگی روزمره ماست، و با متنی که کتاب برای شما تهیه دیده، می توانید دایره ی لغات خود را نیز افزایش دهید. این کتاب برای دانش آموزان سطح پیشرفته کاملا مناسب است و آنها می توانید مهارت های خود را به سادگی با این کتاب تقویت ببخشند.

شیوه ی استفاده از کتاب

معمولا در کلاس های پیشرفته ی زبان، بیشترین زمان برای حرف زدن و مکالمه صرف می شود. و این از سخت ترین کار های یک معلم در کلاس زبان می باشد. معلم با چندین چالش روبرو هست که این کتاب معلم را یاری می کند.

#۱ انتخاب موضوع

کتاب For and Against با معرفی ۳۰ موضوع بحث برانگیز خیال معلم و دانش آموزان را راحت می کنند، آنها می توانند به صورت تصادفی یا به ترتیب موضوعات را یکی پس از دیگری دنبال کنند.

بیشتر بخوانید:   دانلود تمامی آهنگ های سلنا گومز - Selena Gomez

# داشتن اطلاعات درباره ی موضوع

یکی از سخت ترین چالش های معلم این است که دانش آموز دوست دارد صحبت کند و از دایره ی لغات خوبی نیز برخوردار است اما اطلاعاتی درباره ی موضوع ندارد. کتاب For and Against به شما متن یک صفحه ای درباره ی خود موضوع می دهد تا ذهن دانش آموزان را باز تر کنند که بهتر بتوانند در بحث شرکت کنند.

لینک مستقیم کتاب

دانلود کتاب For and Against با لینک مستقیم – حجم ( ۵۸۰ کیلوبایت)

دانلود کتاب For and Against
rating: 4.5 - 64 votes

درباره نویسنده: احمد احمدپور

نوشتن رو خیلی دوست دارم، به خاطر همین وبلاگ نویسی رو شروع کردم. بهترین لحظه ی زندگیم زمانی هست که یه چیز جدید رو یاد میگیرم.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *