معرفی و دانلود انیمیشن How to train your dragon?

معرفی و دانلود انیمیشن How to train your dragon

پس از مدت ها برگشته ایم با انیمیشنی جذاب از شرکت دریم ورک که اخیرا سومین قسمت ان را انتشار داده است. این انیمیشن بر اساس کتابی با همین نام توسط کریسیدا کوول نوشته شده است و با کارگردانی کریس سندرز و دین دبلویس برروی پرده های سینما رفته است. اولین قسمت این انیمیشن در سال ۲۰۱۰ انتشار شد که موفقیت بسیار چشمگیر داشت،  در سال ۲۰۱۴ ادامه انیمیشن با نام چگونه اژدها خود را آموزش دهیم ؟ ۲ ساخته شد و با فروش ۶۲۱ میلیون دلاری دوباره خوش درخشید.

۲۰۱۹ سال انتشار سومین قسمت از این انیمیشن جذاب می باشد که این بار اسم انیمیشن دست خوش تغییراتی شده است، چگونه اژدها خود را آموزش دهیم : دنیای نهان، نام سومین قسمت می باشد که قرار است در این پست به شکل کامل به آن بپردازیم.

لینک دانلود در آخر پست قرار داده شده است.

خلاصه داستان

هیکاپ، اژدهای زیادی در دهکده اش، برک حمع کرده است و هر روزه به تعداد این اژدها ها اضافه می شود و دیگر برک آنقدر بزرگ نیست که بتواند پذیرای تعداد زیادی از اژدها ها باشد. هیکاپ به فکر صحبت های پدرش می افتد که درباره ی دنیایی حرف میزد که همه ی اژدها ها از آنجا می آیند. و آن مکان در آخر دنیا قرار داد.

با این همین فکر هیکاپ تصمیم می گیرد تا کل اهالی دهکده را به همراه اژدها ها به سفری ببرد تا مکان آن دنیای نهان را پیدا کند. در همین حین بی دندون یا همان toothless عاشق یک خشم شب ماده می شود و هیکاپ و دوستانش را تنها می گذارد. در ادامه هیکاپ با یک دشمن جدید روبرو می شود که عاشق کشتن اژدها ها می باشد. برای سر درآوردن از کل داستان پیشنهاد می کنم انیمیشن را ببینید.

بیشتر بخوانید:   دانلود آهنگ Selena Gomez – Birthday

عوامل ساخت انیمیشن

کارگردان و نویسندهدن دبلویس
تهیه کنندگانبونی املد
برد لویس
موسیقیجان پوول
شرکت سازندهدریم ورکس انیمیشن
صداپیشگانجی باروشلصدا پیشه نقش هیکاپ
امریکا فرراصدا پیشه نقش آسترید
کیت بلانشتصدا پیشه نقش والکا – مادر هیکاپ
کریگ فرگوسونصدا پیشه نقش گابر
اف.موری آبراهامصدا پیشه نقش گریمل

نظر منتقدین

در وبسایت منتقدان راتن تومیتوز، فیلم توانست نظر ۹۱% از ۲۳۹ منقد را به خود جذب کند که میان امتیاز داده شده هم ۷٫۲۳ از ۱۰ بوده است. به صورت کلی نقد آنها اینگونه بوده است:

به ندرت دیده می شود که سه سری از یک فیلم به درستی از آب در بیاید،داستان این فیلم به طور بصری به شکل خیره کننده و احساسی ساخته شده است و به آخر می رساند.

لینک دانلود – how to train your dragon 1

دانلود با لینک آپلود بوی ( مگابایت )

دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس انگلیسی

لینک دانلود – how to train your dragon 2

دانلود با لینک آپلود بوی ( مگابایت )

دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس انگلیسی

لینک دانلود – how to train your dragon 3: the hidden world

دانلود با لینک آپلود بوی ( مگابایت )

دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس انگلیسی

معرفی و دانلود انیمیشن How to train your dragon
rating: 4.7 - 3 votes

درباره نویسنده: احمد احمدپور

نوشتن رو خیلی دوست دارم، به خاطر همین وبلاگ نویسی رو شروع کردم. بهترین لحظه ی زندگیم زمانی هست که یه چیز جدید رو یاد میگیرم.

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *